Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 65,00 m², oferta nr 349/7393/OLW

4 000 zł

62 zł /m²

Rata 19 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Pierwsze Piętro

Rzeszów, Ignacego Paderewskiego

Lokal użytkowy 65,00 m², oferta nr , 349/7393/OLW, Rzeszów, Ignacego Paderewskiego
349/7393/OLW - zdjęcie nr 0
349/7393/OLW - zdjęcie nr 1
349/7393/OLW - zdjęcie nr 2
349/7393/OLW - zdjęcie nr 3
349/7393/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 65 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

62 zł

Powierzchnia:

65,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą