Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 56,19 m², oferta nr 12/18541/OLW

10 676 zł

190 zł /m²

Rata 50 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Fryderyka Szopena

Lokal użytkowy 56,19 m², oferta nr , 12/18541/OLW, Rzeszów, Fryderyka Szopena
12/18541/OLW - zdjęcie nr 0
12/18541/OLW - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 56.19 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

190 zł

Powierzchnia:

56,19 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą