Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 450,00 m², oferta nr 24035

3 800 000 zł

8 444 zł /m²

Rata 17 779 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Rogowo

Lokal użytkowy 450,00 m², oferta nr , 24035, Rogowo
24035 - zdjęcie nr 0
24035 - zdjęcie nr 1
24035 - zdjęcie nr 2
24035 - zdjęcie nr 3
24035 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 450 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

8 444 zł

Powierzchnia:

450,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą