Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 126,03 m², oferta nr 2535/78/OLW

7 562 zł

60 zł /m²

Rata 35 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Radzymin

Lokal użytkowy 126,03 m², oferta nr , 2535/78/OLW, Radzymin
2535/78/OLW - zdjęcie nr 0
2535/78/OLW - zdjęcie nr 1
2535/78/OLW - zdjęcie nr 2
2535/78/OLW - zdjęcie nr 3
2535/78/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 126.03 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

126,03 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą