Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 66,20 m², oferta nr 2608/78/OLW

3 972 zł

60 zł /m²

Rata 19 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty HOMEPLUS Nieruchomości

Radzymin

Lokal użytkowy 66,20 m², oferta nr , 2608/78/OLW, Radzymin
2608/78/OLW - zdjęcie nr 0
2608/78/OLW - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 66.2 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

60 zł

Powierzchnia:

66,20 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą