Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 692,72 m², oferta nr 148/2089/OOW

43 050 zł

62 zł /m²

Rata 201 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Radom, Sadków, al. Wojska Polskiego

Lokal użytkowy 692,72 m², oferta nr , 148/2089/OOW, Radom, Sadków, al. Wojska Polskiego
148/2089/OOW - zdjęcie nr 0
148/2089/OOW - zdjęcie nr 1
148/2089/OOW - zdjęcie nr 2
148/2089/OOW - zdjęcie nr 3
148/2089/OOW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 692.72 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

62 zł

Powierzchnia:

692,72 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą