Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 133,39 m², oferta nr 308893

1 667 375 zł

12 500 zł /m²

Rata 7 801 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Homest Polska

Poznań, Wilda, Jana Spychalskiego

Lokal użytkowy 133,39 m², oferta nr , 308893, Poznań, Wilda, Wilda, Jana Spychalskiego
308893 - zdjęcie nr 0
308893 - zdjęcie nr 1
308893 - zdjęcie nr 2
308893 - zdjęcie nr 3
308893 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 133.39 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 500 zł

Powierzchnia:

133,39 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą