Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 700,00 m², oferta nr 10545/3186/OOS

2 999 999 zł

4 286 zł /m²

Rata 14 036 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 700 m², Armii Krajowej, Poraj

Poraj, Armii Krajowej

Lokal użytkowy 700,00 m², oferta nr , 10545/3186/OOS, Poraj, Armii Krajowej
10545/3186/OOS - zdjęcie nr 0
10545/3186/OOS - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 700 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 286 zł

Powierzchnia:

700,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą