Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 859,00 m², oferta nr CPI-BS-1429-2

3 600 000 zł

4 191 zł /m²

Rata 16 844 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Capital Invest

Piekary Śląskie

Lokal użytkowy 859,00 m², oferta nr , CPI-BS-1429-2, Piekary Śląskie
Galeria

Cena za m²:

4 191 zł

Powierzchnia:

859,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą