Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 62,50 m², oferta nr BESP-LS-15163

308 130 zł

4 930 zł /m²

Rata 1 442 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty BESTATE Nieruchomości

Pabianice

Lokal użytkowy 62,50 m², oferta nr , BESP-LS-15163, Pabianice
BESP-LS-15163 - zdjęcie nr 0
BESP-LS-15163 - zdjęcie nr 1
BESP-LS-15163 - zdjęcie nr 2
BESP-LS-15163 - zdjęcie nr 3
BESP-LS-15163 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 62.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

4 930 zł

Powierzchnia:

62,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą