Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 196,90 m², oferta nr 153/4857/OLS

1 250 000 zł

6 348 zł /m²

Rata 5 848 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Portman Nieruchomości

Otwock

Lokal użytkowy 196,90 m², oferta nr , 153/4857/OLS, Otwock
153/4857/OLS - zdjęcie nr 0
153/4857/OLS - zdjęcie nr 1
153/4857/OLS - zdjęcie nr 2
153/4857/OLS - zdjęcie nr 3
153/4857/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 196.9 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 348 zł

Powierzchnia:

196,90 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą