Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 985,00 m², oferta nr CPI-BS-1769-1

11 000 000 zł

5 542 zł /m²

Rata 51 466 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Capital Invest

Oświęcim

Brak zdjęcia

Cena za m²:

5 542 zł

Powierzchnia:

1 985,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą