Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 153,60 m², oferta nr SBBOZE672

3 500 000 zł

22 786 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Ostrołęka, Rumiankowa

Lokal użytkowy 153,60 m², oferta nr , SBBOZE672, Ostrołęka, Rumiankowa
SBBOZE672 - zdjęcie nr 0
SBBOZE672 - zdjęcie nr 1
SBBOZE672 - zdjęcie nr 2
SBBOZE672 - zdjęcie nr 3
SBBOZE672 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 153.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

22 786 zł

Powierzchnia:

153,60 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą