Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 18,22 m², oferta nr WLNISI375

2 030 zł

111 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Oleśnica, Rynek

Lokal użytkowy 18,22 m², oferta nr , WLNISI375, Oleśnica, Rynek
WLNISI375 - zdjęcie nr 0
WLNISI375 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 18.22 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

111 zł

Powierzchnia:

18,22 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą