Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 47,00 m², oferta nr 835948

37 500 zł

798 zł /m²

Rata 175 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 47 m², Świdnicka, Nowa Ruda

Nowa Ruda, Świdnicka

Lokal użytkowy 47,00 m², oferta nr , 835948, Nowa Ruda, Świdnicka
835948 - zdjęcie nr 0
835948 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja lokalu użytkowego 47 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

798 zł

Powierzchnia:

47,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą