Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 970,00 m², oferta nr 833368

3 670 000 zł

3 784 zł /m²

Rata 17 171 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 970 m², KOLEJOWA, Nidzica

Nidzica, KOLEJOWA

Lokal użytkowy 970,00 m², oferta nr , 833368, Nidzica, KOLEJOWA
833368 - zdjęcie nr 0
833368 - zdjęcie nr 1
833368 - zdjęcie nr 2
833368 - zdjęcie nr 3
833368 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 970 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 784 zł

Powierzchnia:

970,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą