Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 000,00 m², oferta nr 832783

1 200 000 zł

1 200 zł /m²

Rata 5 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 1000 m², kościuszki, Myszków

Myszków, kościuszki

Lokal użytkowy 1 000,00 m², oferta nr , 832783, Myszków, kościuszki
832783 - zdjęcie nr 0
832783 - zdjęcie nr 1
832783 - zdjęcie nr 2
832783 - zdjęcie nr 3
832783 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 1000 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 200 zł

Powierzchnia:

1 000,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą