Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 2 347,00 m², oferta nr CPI-LS-1634

4 924 000 zł

2 098 zł /m²

Rata 23 038 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Capital Invest

Mysłowice

Brak zdjęcia

Cena za m²:

2 098 zł

Powierzchnia:

2 347,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą