Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 500,00 m², oferta nr 1805/2089/OLS

4 990 000 zł

9 980 zł /m²

Rata 23 347 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Mielno

Lokal użytkowy 500,00 m², oferta nr , 1805/2089/OLS, Mielno
1805/2089/OLS - zdjęcie nr 0
1805/2089/OLS - zdjęcie nr 1
1805/2089/OLS - zdjęcie nr 2
1805/2089/OLS - zdjęcie nr 3
1805/2089/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 500 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 980 zł

Powierzchnia:

500,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą