Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 324,60 m², oferta nr 9/4508/OLS

1 950 000 zł

6 007 zł /m²

Rata 9 124 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Lech Nieruchomości

Michałów-Grabina, Przyrodnicza

Lokal użytkowy 324,60 m², oferta nr , 9/4508/OLS, Michałów-Grabina, Przyrodnicza
9/4508/OLS - zdjęcie nr 0
9/4508/OLS - zdjęcie nr 1
9/4508/OLS - zdjęcie nr 2
9/4508/OLS - zdjęcie nr 3
9/4508/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 324.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 007 zł

Powierzchnia:

324,60 m²

Piętro:

parter

Data aktualizacji: 2024-04-14

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą