Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 61,64 m², oferta nr PRO-LS-11120-23

335 000 zł

5 435 zł /m²

Rata 1 567 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Śródmieście, ŻEROMSKIEGO

Lokal użytkowy 61,64 m², oferta nr , PRO-LS-11120-23, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, ŻEROMSKIEGO
PRO-LS-11120-23 - zdjęcie nr 0
PRO-LS-11120-23 - zdjęcie nr 1
PRO-LS-11120-23 - zdjęcie nr 2
PRO-LS-11120-23 - zdjęcie nr 3
PRO-LS-11120-23 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 61.64 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 435 zł

Powierzchnia:

61,64 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą