Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 242,13 m², oferta nr 948/6700/OLW

15 738 zł

65 zł /m²

Rata 74 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty LOCO Commercial

Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

Lokal użytkowy 242,13 m², oferta nr , 948/6700/OLW, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska
948/6700/OLW - zdjęcie nr 0
948/6700/OLW - zdjęcie nr 1
948/6700/OLW - zdjęcie nr 2
948/6700/OLW - zdjęcie nr 3
948/6700/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 242.13 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

65 zł

Powierzchnia:

242,13 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą