Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 480,00 m², oferta nr SLMOJO200

3 050 000 zł

6 354 zł /m²

Rata 14 270 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Łódź, Śródmieście, Piotrkowska

Lokal użytkowy 480,00 m², oferta nr , SLMOJO200, Łódź, Śródmieście, Śródmieście, Piotrkowska
SLMOJO200 - zdjęcie nr 0
SLMOJO200 - zdjęcie nr 1
SLMOJO200 - zdjęcie nr 2
SLMOJO200 - zdjęcie nr 3
SLMOJO200 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 480 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 354 zł

Powierzchnia:

480,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą