Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 569,60 m², oferta nr 9629/3186/OOS

1 500 000 zł

2 633 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 569.6 m², Matki Boskiej Bolesnej, Limanowa

Limanowa, Matki Boskiej Bolesnej

Lokal użytkowy 569,60 m², oferta nr , 9629/3186/OOS, Limanowa, Matki Boskiej Bolesnej
Lokalizacja lokalu użytkowego 569.6 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 633 zł

Powierzchnia:

569,60 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą