Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 752,00 m², oferta nr 2043/2089/OLS

1 480 000 zł

1 968 zł /m²

Rata 6 925 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Ksawerów, Pomorska

Lokal użytkowy 752,00 m², oferta nr , 2043/2089/OLS, Ksawerów, Pomorska
2043/2089/OLS - zdjęcie nr 0
2043/2089/OLS - zdjęcie nr 1
2043/2089/OLS - zdjęcie nr 2
2043/2089/OLS - zdjęcie nr 3
2043/2089/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 752 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 968 zł

Powierzchnia:

752,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą