Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 117,00 m², oferta nr SLFOSE273

8 400 000 zł

7 520 zł /m²

Rata 39 302 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Krosno, Bieszczadzka

Lokal użytkowy 1 117,00 m², oferta nr , SLFOSE273, Krosno, Bieszczadzka
SLFOSE273 - zdjęcie nr 0
Lokalizacja lokalu użytkowego 1117 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 520 zł

Powierzchnia:

1 117,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą