Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 484,00 m², oferta nr 7601S

2 950 000 zł

6 095 zł /m²

Rata 13 802 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Leach & Lang Property Consultants

Kraków, Stare Miasto

Lokal użytkowy 484,00 m², oferta nr , 7601S, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto
7601S - zdjęcie nr 0
7601S - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 484 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 095 zł

Powierzchnia:

484,00 m²

Piętro:

przyziemie

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą