Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 67,00 m², oferta nr 1942/2089/OLS

550 000 zł

8 209 zł /m²

Rata 2 573 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, Józefa Dietla

Lokal użytkowy 67,00 m², oferta nr , 1942/2089/OLS, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, Józefa Dietla
1942/2089/OLS - zdjęcie nr 0
1942/2089/OLS - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 67 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

8 209 zł

Powierzchnia:

67,00 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą