Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 164,00 m², oferta nr BS2-LS-314974-1

1 500 000 zł

9 146 zł /m²

Rata 7 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Bracia Sadurscy Nieruchomości

Kraków, Prądnik Biały, Bociana

Lokal użytkowy 164,00 m², oferta nr , BS2-LS-314974-1, Kraków, Prądnik Biały, Bociana
BS2-LS-314974-1 - zdjęcie nr 0
BS2-LS-314974-1 - zdjęcie nr 1
BS2-LS-314974-1 - zdjęcie nr 2
BS2-LS-314974-1 - zdjęcie nr 3
BS2-LS-314974-1 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 164 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

9 146 zł

Powierzchnia:

164,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą