Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 809,63 m², oferta nr 292/10945/OLS

13 000 000 zł

7 184 zł /m²

Rata 60 824 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, Bratysławska

Lokal użytkowy 1 809,63 m², oferta nr , 292/10945/OLS, Kraków, Prądnik Biały, Bratysławska
292/10945/OLS - zdjęcie nr 0
292/10945/OLS - zdjęcie nr 1
292/10945/OLS - zdjęcie nr 2
292/10945/OLS - zdjęcie nr 3
292/10945/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 1809.63 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 184 zł

Powierzchnia:

1 809,63 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą