Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 415,00 m², oferta nr 125/10945/OOS

9 197 500 zł

6 500 zł /m²

Rata 43 033 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Anndersonestates.pl sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, Bratysławska

Lokal użytkowy 1 415,00 m², oferta nr , 125/10945/OOS, Kraków, Prądnik Biały, Bratysławska
125/10945/OOS - zdjęcie nr 0
125/10945/OOS - zdjęcie nr 1
125/10945/OOS - zdjęcie nr 2
125/10945/OOS - zdjęcie nr 3
125/10945/OOS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 1415 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 500 zł

Powierzchnia:

1 415,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą