Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 299,00 m², oferta nr 836316

3 500 000 zł

11 706 zł /m²

Rata 16 376 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy na sprzedaż 299 m², Miłkowskiego, Kraków Podgórze

Kraków, Podgórze, Miłkowskiego

Lokalizacja lokalu użytkowego 299 m²
Mapa
Mapa

Cena za m²:

11 706 zł

Powierzchnia:

299,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą