Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 64,83 m², oferta nr 1105-KS-Dzj9ONuoY8

549 000 zł

8 468 zł /m²

Rata 2 569 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty SUNRISE Nieruchomości

Kołobrzeg, Mariacka

Lokal użytkowy 64,83 m², oferta nr , 1105-KS-Dzj9ONuoY8, Kołobrzeg, Mariacka
1105-KS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 0
1105-KS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 1
1105-KS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 2
1105-KS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 3
1105-KS-Dzj9ONuoY8 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 64.83 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

8 468 zł

Powierzchnia:

64,83 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą