Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 44,30 m², oferta nr SLKOFE495

310 000 zł

6 998 zł /m²

Rata 1 450 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Kołobrzeg, Narutowicza

Lokal użytkowy 44,30 m², oferta nr , SLKOFE495, Kołobrzeg, Narutowicza
SLKOFE495 - zdjęcie nr 0
SLKOFE495 - zdjęcie nr 1
SLKOFE495 - zdjęcie nr 2
SLKOFE495 - zdjęcie nr 3
SLKOFE495 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 44.3 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

6 998 zł

Powierzchnia:

44,30 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą