Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 58,59 m², oferta nr 24771

750 000 zł

12 801 zł /m²

Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty EuroDom Nieruchomości Kołobrzeg

Kołobrzeg, Mariacka

Lokal użytkowy 58,59 m², oferta nr , 24771, Kołobrzeg, Mariacka
24771 - zdjęcie nr 0
24771 - zdjęcie nr 1
24771 - zdjęcie nr 2
24771 - zdjęcie nr 3
24771 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 58.59 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 801 zł

Powierzchnia:

58,59 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą