Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 70,27 m², oferta nr 9971/2089/OLW

5 900 zł

84 zł /m²

Rata 28 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Kiełczów, Mleczna

Lokal użytkowy 70,27 m², oferta nr , 9971/2089/OLW, Kiełczów, Mleczna
9971/2089/OLW - zdjęcie nr 0
9971/2089/OLW - zdjęcie nr 1
9971/2089/OLW - zdjęcie nr 2
9971/2089/OLW - zdjęcie nr 3
9971/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 70.27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

84 zł

Powierzchnia:

70,27 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą