Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 71,77 m², oferta nr PRP-LS-74236

794 494 zł

11 070 zł /m²

Rata 3 717 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Szydłówek, Klonowa

Lokal użytkowy 71,77 m², oferta nr , PRP-LS-74236, Kielce, Szydłówek, Klonowa
PRP-LS-74236 - zdjęcie nr 0
PRP-LS-74236 - zdjęcie nr 1
PRP-LS-74236 - zdjęcie nr 2
PRP-LS-74236 - zdjęcie nr 3
PRP-LS-74236 - zdjęcie nr 4
PRP-LS-74236 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

11 070 zł

Powierzchnia:

71,77 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą