Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 74,69 m², oferta nr PRP-LS-61393-23

597 147 zł

7 995 zł /m²

Rata 2 794 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Piaski, Witosa

Lokal użytkowy 74,69 m², oferta nr , PRP-LS-61393-23, Kielce, Piaski, Witosa
Lokalizacja lokalu użytkowego 74.69 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 995 zł

Powierzchnia:

74,69 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą