Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 58,98 m², oferta nr PRP-LS-76120

623 890 zł

10 578 zł /m²

Rata 2 919 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PROPERCO sp. z o.o. sp.k.

Kielce, Centrum, Bohaterów Warszawy

Lokal użytkowy 58,98 m², oferta nr , PRP-LS-76120, Kielce, Centrum, Bohaterów Warszawy
PRP-LS-76120 - zdjęcie nr 0
PRP-LS-76120 - zdjęcie nr 1
PRP-LS-76120 - zdjęcie nr 2
PRP-LS-76120 - zdjęcie nr 3
PRP-LS-76120 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 58.98 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

10 578 zł

Powierzchnia:

58,98 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą