Nowy lokal użytkowy, 88,45 m², oferta nr 6
707 600,00 zł
8 000,00 zł /m²
Rata 3 311 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Lokal użytkowy z oferty Murapol S.A.
Katowice, Piotrowice-Ochojec, ul. Armii Krajowej / Czeremchowa

Mapa
Cena za m²:
8 000,00 zł
Powierzchnia:
88,45 m²
Piętro:
parter
Termin oddania:
Budynek - gotowe do odbioru
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą