Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 3 600,00 m², oferta nr AG348252

19 000 000 zł

5 278 zł /m²

Rata 88 896 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Kartuzy, Węglowa

Lokal użytkowy 3 600,00 m², oferta nr , AG348252, Kartuzy, Węglowa
AG348252 - zdjęcie nr 0
AG348252 - zdjęcie nr 1
AG348252 - zdjęcie nr 2
AG348252 - zdjęcie nr 3
AG348252 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 3600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 278 zł

Powierzchnia:

3 600,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą