Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 400,00 m², oferta nr AG125618

2 150 000 zł

5 375 zł /m²

Rata 10 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty AGhouse Nieruchomości S.C.

Kartuzy, Tadeusza Kościuszki

Lokal użytkowy 400,00 m², oferta nr , AG125618, Kartuzy, Tadeusza Kościuszki
AG125618 - zdjęcie nr 0
AG125618 - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

5 375 zł

Powierzchnia:

400,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą