Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 728,00 m², oferta nr T07712

1 900 000 zł

1 100 zł /m²

Rata 8 890 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Orange

Inowrocław, ul. Antoniego Laubitza 6 i ul. Toruńska

Lokal użytkowy 1 728,00 m², oferta nr , T07712, Inowrocław, ul. Antoniego Laubitza 6 i ul. Toruńska
T07712 - zdjęcie nr 0
T07712 - zdjęcie nr 1
T07712 - zdjęcie nr 2
T07712 - zdjęcie nr 3
T07712 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 1728 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 100 zł

Powierzchnia:

1 728,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą