Logo

Lokal użytkowy do wynajęcia, 73,00 m², oferta nr WLZOBE121

6 250 zł

86 zł /m²

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Grodzisk Mazowiecki, Warszawska

Lokal użytkowy 73,00 m², oferta nr , WLZOBE121, Grodzisk Mazowiecki, Warszawska
WLZOBE121 - zdjęcie nr 0
WLZOBE121 - zdjęcie nr 1
WLZOBE121 - zdjęcie nr 2
WLZOBE121 - zdjęcie nr 3
WLZOBE121 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 73 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

86 zł

Powierzchnia:

73,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą