Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 540,00 m², oferta nr 1890/2089/OLS

3 999 000 zł

7 406 zł /m²

Rata 18 710 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty homfi

Grajewo, Wojska Polskiego

Lokal użytkowy 540,00 m², oferta nr , 1890/2089/OLS, Grajewo, Wojska Polskiego
1890/2089/OLS - zdjęcie nr 0
1890/2089/OLS - zdjęcie nr 1
1890/2089/OLS - zdjęcie nr 2
1890/2089/OLS - zdjęcie nr 3
1890/2089/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 540 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

7 406 zł

Powierzchnia:

540,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą