Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 5 378,00 m², oferta nr 31005

2 250 000 zł

418 zł /m²

Rata 10 527 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty SDP Nieruchomości Wrocław

Góra

Lokal użytkowy 5 378,00 m², oferta nr , 31005, Góra
31005 - zdjęcie nr 0
31005 - zdjęcie nr 1
31005 - zdjęcie nr 2
31005 - zdjęcie nr 3
31005 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 5378 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

418 zł

Powierzchnia:

5 378,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą