Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 85,10 m², oferta nr PAN895056

1 650 000 zł

19 389 zł /m²

Rata 7 720 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

Gdynia, Śródmieście, Świętojańska

Lokal użytkowy 85,10 m², oferta nr , PAN895056, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, Świętojańska
PAN895056 - zdjęcie nr 0
PAN895056 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja lokalu użytkowego 85.1 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

19 389 zł

Powierzchnia:

85,10 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą