Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 279,00 m², oferta nr SLNURU605

1 100 000 zł

3 943 zł /m²

Rata 5 147 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Chorzele, Pl. Kościuszki

Lokal użytkowy 279,00 m², oferta nr , SLNURU605, Chorzele, Pl. Kościuszki
SLNURU605 - zdjęcie nr 0
SLNURU605 - zdjęcie nr 1
SLNURU605 - zdjęcie nr 2
SLNURU605 - zdjęcie nr 3
SLNURU605 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 279 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

3 943 zł

Powierzchnia:

279,00 m²

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą