Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 1 318,00 m², oferta nr T09260

665 000 zł

505 zł /m²

Rata 3 111 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Orange

Chodzież, ul. Jagiellońska

Lokal użytkowy 1 318,00 m², oferta nr , T09260, Chodzież, ul. Jagiellońska
T09260 - zdjęcie nr 0
T09260 - zdjęcie nr 1
T09260 - zdjęcie nr 2
T09260 - zdjęcie nr 3
T09260 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja lokalu użytkowego 1318 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

505 zł

Powierzchnia:

1 318,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą