Logo

Lokal użytkowy na sprzedaż, 160,00 m², oferta nr SLVOKO112

199 000 zł

1 244 zł /m²

Rata 931 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lokal użytkowy z oferty Metrohouse

Bytom, Śródmieście, Jagiellońska

Lokal użytkowy 160,00 m², oferta nr , SLVOKO112, Bytom, Śródmieście, Jagiellońska
SLVOKO112 - zdjęcie nr 0
SLVOKO112 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja lokalu użytkowego 160 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 244 zł

Powierzchnia:

160,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Lokal użytkowy na sprzedaż, 160,00 m², Bytom, Śródmieście, Jagiellońska, SLVOKO112 | Tabelaofert.pl